BARTIN ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERİ YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ
HABERLER / Ak Parti heyetinden Dernek Başkanı Altunok’a ziyaret
Tarih : 24.05.2017 Okunma : 2290
Ak Parti İl Başkan Yardımcısı İsmail Toksöz ve Ak Parti İl Sekreteri Sabri Açıkgöz, Bartın Şehit Aileleri ve Gazileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ekrem Altunok’u ziyaret etti.

Ak Parti İl Başkan Yardımcısı İsmail Toksöz ve Ak Parti İl Sekreteri Sabri Açıkgöz, Bartın Şehit Aileleri ve Gazileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ekrem Altunok’u ziyaret etti. Sohbet havasında geçen ziyarette Dernek Başkanı Altunok, derneğin faaliyetleriyle ilgili bilgiler vererek, Fahri Üye Projesine destek vermelerini istedi.

Derneğe büyük katkı sağlar

Başkan Altunok’un bu talebine karşılık Ak Parti İl Başkan Yardımcısı İsmail Toksöz, derneğin tüm faaliyetlerinde gerekli desteği vereceklerini belirtti. Fahri Üyelik projesinin önemli olduğunu belirten Toksöz, projenin geliştirilmesinin derneğe büyük katkı sağlayacağını ifade etti.

Üyelerimizi bilgilendirelim

Referandum süreci ile ilgili de değerlendirmelerde bulunan Toksöz, Başbakan Binali Yıldırım’ın 3 Mart Cuma günü Bartın’a geleceğini Bartın Şehit Aileleri ve Gazileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üyelerine bildirmelerini istedi.

Ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum

Gerçekleştirilen ziyaretle ilgili gazetemize özel açıklama yapan dernek Başkanı Altunok: “Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Sayın İsmail Toksöz ve Ak Parti İl Sekreteri Sayın Sabri Açıkgöz derneğimizi ziyaret etti. Tabi onlara projelerimizi anlattık. Destek istedik. Onlar da gerekli desteği vereceklerini ifade ettiler. Tabii Başbakan Sayın Binali Yıldırım’ın 3 Mart Cuma günü Bartın’a gelecek olması nedeniyle Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleştirilecek olan mitingle ilgili üyelerimizi bilgilendirmemizi istediler. Biz de üzerimize düşeni yapacağımızı söyledik. Ben ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.