BARTIN ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERİ YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ
HABERLER / Aslan’a Fahri Üyelik Belgesi taktim edildi
Tarih : 31.07.2017 Okunma : 3051
Bartın Şehit Aileleri ve Gazileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ekrem Altunok, İl Jandarma Alay Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Osman Aslan’ı ziyaret ederek, Fahri Üyelik belgesini taktim etti

Bartın Şehit Aileleri ve Gazileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ekrem Altunok tarafından ortaya konulan Fahri Üyelik Projesine destek vererek, üye olan İl Jandarma Alay Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Osman Aslan’a fahri üyelik belgesi taktim edildi. İl Jandarma Alay Komutanı Aslan’ı makamında ziyaret eden Dernek Başkanı Altunok, Fahri Üyelik Projesine vermiş olduğu destekten dolayı teşekkürlerini iletti. Başkan Altunok’a derneğin ilk fahri üyesi aynı zamanda gazetemiz muhabiri Sercan Engin de eşlik etti.

Destek olduğu için teşekkür ediyorum

Ziyaretle ilgili değerlendirmelerde bulunan Başkan Altunok; “Derneğimize gelir getirebilmek ve üye sayımızı artırabilmek amacıyla başlattığımız fahri üyelik projesine İl Jandarma Alay Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Sayın Osman Aslan destek oldu. Biz de dernek olarak aldığımız karar doğrultusunda derneğimize fahri üye olan herkese fahri üyelik belgesi taktim ediyoruz. Bu nedenle komutanımıza belge taktimi yaptım. Projemizi duyur duyurmaz bize destek oldular. Her zaman da yanımızda olduklarını ifade ettiler. Kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.