BARTIN ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERİ YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ
HABERLER / Başkan Akın’a fahri üyelik belgesi taktim edildi
Tarih : 31.05.2017 Okunma : 1924
Bartın Şehit Aileleri ve Gazileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ekrem Altınok, Fahri Üyelik Projesine üye olarak destek olan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’a Fahri Üyelik Belgesini taktim etti.

Bartın Şehit Aileleri ve Gazileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ekrem Altınok, beraberinde derneğin ilk fahri üyesi Sercan Engin ile birlikte Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’ı makamında ziyaret etti. Sohbet havasında geçen ziyarette Başkan Akın, fahri üyelik dilekçesini imzalayarak, derneğin fahri üyesi oldu. Dernek Başkanı Altunok da Fahri Üyelik Projesine destek veren Başkan Akın’a Fahri Üyelik Belgesini taktim etti.

Çalışmalarında başarılar diliyorum

Gerçekleştirilen ziyaretle ilgili açıklamasında Belediye Başkanı Cemal Akın; “Bartın Şehit Aileleri ve Gazileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ekrem Altınok ve derneğin ilk fahri üyesi olan muhabir kardeşimiz Sercan Engin ziyaretime geldiler. Ziyarette Bartın Şehit Aileleri ve Gazileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üyelik başvuru dilekçesini imzalayarak Dernek Başkanımız Ekrem Altınok'tan fahri üyelik belgesi aldım. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Derneğimizin ayakta kalması için her şeyi yapacağız

Dernekçiliğin çok zor bir iş olduğunu belirten Başkan Akın; “Yıllarca bende derneklerde görev aldım. Partimin İl Başkanlığını yaptım. Ülkü Ocakları Başkanlığı yaptım. Yani bilirim dernekçiliğin zorluklarını. Tabii Bartın Şehit Aileleri ve Gazileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğimizin biz de ayrı bir yeri var. Bu derneğimizin ayakta kalması için her şeyi yapacağız. Gereken desteği her zaman verdik. Bundan sonra da vermeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Başkanımız her zaman destek oluyor

Belge taktimi ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Şehit Aileleri ve Gazileri Derneği Başkanı Ekrem Altunok; “Bartın Belediye Başkanımız bizlere her zaman destek oldu. N e zaman bir talebimiz olsa bizi hiç geri çevirmedi. Sayın Başkanımızın desteği gerçekten çok büyük. Kendisine teşekkür ediyoruz. Tabii dernek olarak Fahri Üyelik Projesi başlatmıştık. Projenin tanıtımı noktasında Sayın Başkanımızı ziyaret edip, projemizle ilgili bilgiler vermiştik. O görüşmede Sayın Başkanımız seve seve üye olacağını belirterek, derneğe üyeliğin kendisi için bir gurur olacağını ifade etmişti” dedi.

Bu projemizi il geneline yayacağız

Altunok; “Gerekli olan evrakları Sayın Başkanımıza ilettik. Dün de evrakları teslim alarak, Başkanımızı derneğimize fahri üye olarak kayıt ettik. Bu üyeliğe istinaden de Sayın Başkanımızı makamında ziyaret ederek, Fahri Üyelik belgesini taktim ettik. Ben bir kez daha kendisine teşekkür ediyorum. Her zaman yanımızda olan belediye personeline şükranlarımı sunuyorum. İnşallah Sayın Başkanımızın da desteğiyle bu projemizi il geneline yayacağız. Derneğimizin ayakta kalabilmesi  adına büyük önem taşıyan projemizi amacına ulaştıracağız” diye konuştu