BARTIN ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERİ YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ
HABERLER / ‘Bu üyelik bizim için onurdur’
Tarih : 31.07.2017 Okunma : 2103
Bartın Şehit Aileleri ve Gazileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ekrem Altunok, doğa kenti Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun’u makamında ziyaret ederek, derneğe vermiş olduğu desteklerden dolayı desteklerinden dolayı Fahri Üyelik Belgesi taktim etti.

Bartın Şehit Aileleri ve Gazileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ekrem Altunok, doğa kenti Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun’u ziyaret etti. Sohbet havasında geçen ziyarette Altunok, derneğin her zaman yanında olduğu için Başkan Uzun’a teşekkür ederek, derneğin fahri üyesi yapmak istediklerini belirtti. Başkan Uzun, ‘Bu üyelik bizim için onurdur’ diyerek, başvuru dilekçesini imzaladı. Başkan Uzun; "Şehit aileleri ve gazilerimiz bizim emanetlerimizdir, görevlerimizdir. Onlar hizmet etmek boynumuzun borcudur" diyerek konu üzerindeki hassasiyetini dile getirdi. Ziyaretin sonunda Dernek Başkanı Altunok, desteklerinden dolayı Fahri Üyelik Belgesi taktim etti.

Destek olan herkese teşekkür ediyorum

Ziyaretle ilgili değerlendirmelerde bulunan Dernek Başkanı Ekrem Altunok; “Bildiğiniz gibi dernek olarak başlattığımız Fahri Üyelik Projesi ile ilgili çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Birçok ziyaretler yapıyoruz. Bu kapsamda da Ulus Belediye Başkanımıza ziyaret gerçekleştirdik. Sayın Başkanın her zaman desteğini görüyoruz. Bizlerin yanında olduğunu her zaman gösteriyor. Sayın Başkanımızı ziyaret edip, projemizle ilgili bilgiler verdik. Kendisini Fahri Üye yapmak istediğimizi ilettik. Kendisi bunun bir onur olacağını dile getirerek, üyelik dilekçesini imzaladı. Sayın Başkanımıza desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Derneğimize onun fahri üye olmasıyla daha da güç kattık. İnşallah projemizi il geneline yayacağız. Destek olan ve emek veren herkese teşekkür ediyorum” dedi.