BARTIN ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERİ YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ
HABERLER / Fahri üyelik belgeleri taktim edildi
Tarih : 28.05.2017 Okunma : 2217
Bartın Şehit Aileleri ve Gazileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ekrem Altunok tarafından ortaya konulan Fahri Üyelik Projesine destek vererek, üye olan İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İbrahim Kayış ve İl Genel Meclis Başkanı Kenan Dursun’a fahri üyelik belgeleri taktim edildi.
Bartın Şehit Aileleri ve Gazileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ekrem Altunok, beraberinde derneğin ilk fahri üyesi Sercan Engin ile birlikte İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İbrahim Kayış ve İl Genel Meclis Başkanı Kenan Dursun’a ziyaret gerçekleştirdi. Sohbet havasında geçen ziyarette Başkan Altunok, fahri üyelik projesine destek oldukları için teşekkür ederek, Kayış ve Dursun’a fahri üyelik belgeleri taktim etti.
Destek oldukları için teşekkür ediyorum
Ziyaretle ilgili değerlendirmelerde bulunan Başkan Altunok; “Derneğimize gelir getirebilmek ve üye sayımızı artırabilmek amacıyla başlattığımız fahri üyelik projesine destek oldular. Biz de dernek olarak aldığımız karar doğrultusunda derneğimize fahri üye olan herkese fahri üyelik belgesi taktim ediyoruz. Bu nedenle İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sayın İbrahim Kayış ve İl Genel Meclis Başkanı Sayın Kenan Dursun’a belge taktimi yaptım. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Projemizi duyur duyurmaz bize destek oldular. Her zaman da yanımızda olduklarını ifade ettiler. İnşallah bu projemizi onların da desteğiyle il geneline yayabilirsek derneğimize ciddi anlamda bir kazanç sağlayacağız. Destek olan herkese teşekkür ediyorum” dedi.